Ophanging

Producten per pagina: 20 | 100 | 500

Productnaam Passend voor Onderdeelnummer
SHOCK ABSORBER Volvo 1010-20251
SHOCK ABSORBER Volvo 1010-23331
Bearing, Stabilizer Bar Volvo 1075179
Bearing, Stabilizer Bar Volvo 1075180
Bearing, Stabilizer Bar Volvo 1075187
Bearing, Stabilizer Bar Volvo 1075188
Mounting, Axle Rod Volvo 1075255
Torque Rod Volvo 1075260
Air Spring Volvo 1075290
Air Spring Volvo 1075363
Air Spring Volvo 1075364
Air Spring Volvo 1075365
Air Spring Volvo 1075366
Bushing, Bogie Suspension Volvo 1075606
Repair Kit, Spring Volvo 1075723
Bushing, Spring Volvo 1075724
Repair Kit, Spring Volvo 1075726
Roller, Bogie Suspension Volvo 1075805
Lock Washer, Axle Volvo 1075871
Air Spring Volvo 1075890

Onderdelen nodig voor graafmachine wielophanging? Bij Partshouse!

De wielophanging van uw bouwmachine of vrachtwagen zorgt voor een soepele rit en houdt de machine onder controle. Bovendien maximaliseert de wielophanging de stuurstabiliteit en een goede wegligging en beperkt de bandenslijtage. Het ophangsysteem biedt het comfort om de impact van bepaalde wegomstandigheden te beperken tot niet alleen de bouwmachine, maar ook tot de bestuurder zelf. Een slechte wielophanging zorgt bovendien voor extra slijtage aan banden, assen, lagers, … en brengt zo een heleboel onnodige kosten met zich mee. Een goede wielophanging, met de juiste onderdelen, is dus cruciaal voor het vermogen en de levensduur van uw bouwmachine.

Bent u op zoek naar specifieke ophangingsdelen voor uw wiellader, knikdumper, vrachtwagen of graafmachine? Wielophanging onderdelen van Europese topkwaliteit voor bouw- en grondverzetmachines vindt u bij Partshouse!

Juiste wielophanging = optimale wegligging

De wielophanging van uw graafmachine bestaat uit verschillende ophangingsdelen zoals luchtveren, bladveren, schokbrekers, stabilisatorstangen, wielnaven, … Daarnaast kunt u bij Partshouse ook terecht voor allerlei andere graafmachine onderdelen, zoals motoronderdelen, filters, lagers, remmen, cabine-onderdelen, aandrijfassen, … Welke onderdelen u ook zoekt, Partshouse zorgt ervoor dat u de juiste onderdelen vindt voor uw machine!

Partshouse: uw partner voor wielophanging onderdelen

Bent u op zoek naar geschikte onderdelen voor de wielophanging van uw grondverzetmachine of graafmachine? Wielophanging onderdelen van hoge kwaliteit en aan een betaalbare prijs vindt u in ons aanbod. Partshouse is gespecialiseerd in onderdelen en vervangstukken voor Volvo bouwmachines, Volvo grondverzetmachines, Volvo vrachtwagens en Volvo Penta motoren. Hulp nodig bij uw zoektocht naar de juiste onderdelen? Of hebt u nog andere vragen? Neem dan gerust contact op en samen met u kiezen we het passende onderdeel uit.